Anderson: Chci zápas s Hrgovičem!

Jared AndersonJared Anderson uplynulou sobotu na galavečeru v Tulse ve druhém kole sestřelil Miljana Rovcanina a připsal dvanáctou výhru v řadě. Teď chce Hrgoviče!

Neporažený dvaadvacetiletý knockouter „Big Baby“ Jared Anderson (12-0-0, 12 KO) si v noci ze soboty na neděli připsal další rychlou výhru. Tentokrát si připsal skalp srbské trojky Miljana Rovcanina (24-3-0, 16 KO). Ten vydržel pouhá necelá dvě kola.

Pro Andersona to byla již dvanáctá výhra v řadě a zatím si drží i stoprocentní bilanci v ukončení zápasů před limitem. Američanovi aktuálně patří třiapadesáté místo ve světovém žebříčku a čtrnácté v domácím žebříčku Spojených států.

Jared Anderson vs Miljan Rovcanin

S výhrami roste i chuť a nyní chce neporaženého chorvatského bijce Filipa Hrgoviče (15-0-0, 12 KO). „Ano chci ho a kdykoliv bych ho vyzval. Tento souboj je opravdu chci. I když si uvědomuji, že je to nerealistický, protože o něj nebude mít zájem, jsem až moc velké riziko. Pokud by nevyšel Hrgovič, tak chci kohokoliv z TOP 10 z žebříčků organizací“ Řekl mladý americký talent.

Zápas je opravdu nerealistický. Filip Hrgovič před dvěma týdny kontroverzně vybodoval čínskou jedničku Zhileie Zhanga a stal se tak povinným vyzývatelem Oleksandra Usyka za organizaci IBF. Chorvatský boxer si bude chtít tento status zachovat a nepůjde do takového zápasu.

Filip Hrgovič