Bivol vs Ramirez v Abú Dhabí na DAZN!

Dmitry Bivol vs Gilberto RamirezSouboj o světový titul organizace WBA v polotěžké váze se bude konat v Etihad aréně v Abú Dhabí 5. listopadu. Kdo zakusí první porážku profesionální kariéry?

5.11.2022 – Etihad Aréna, Abú Dhabí, SAE
Polotěžká váha
Dmitry Bivol 🇰🇬🆚🇲🇽 Gilberto Ramirez
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená ruská a světová jednička Dmitry BIVOL (20-0-0, 11 KO) a neporažená mexická jednička a světová trojka „Zurdo“ Gilberto RAMIREZ (44-0-0, 30 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul WBA super!

Dmitry Bivol získal světový titul organizace WBA v listopadu 2017, když v prvním kole ukončil australského boxera Trenta Broadhursta. Pás následně úspěšně pětkrát obhájil a v roce 2021 konečně boxoval o plnohodnotný titul WBA super. Britského soupeře Craiga Richardse přetlačil na body a pás byl jeho.

Na konci loňského roku titul poprvé obhájil, když ruském galavečeru v Jekatěrinburgu vybodoval Rusa Umara Salamova. Naposledy stál v ringu letos v květnu, když dokázal na body porazit mexickou legendu Saula Alvareze a připsat si největší zářez kariéry. Nyní se mu postaví další legendární boxer z Mexika, jednatřicetiletý „Zurdo“ Gilberto Ramirez.

Dmitry Bivol

Ramirez v minulosti držel světový titul organizace WBO v super střední váze, který naposledy obhajoval před čtyřmi lety, když ve vyrovnaném duelu přetlačil na body amerického vyzývatele
Jesse Harta. Poté přešel do polotěžké váhy, kde ovládl všechny čtyři dosavadní zápasy a nyní ho tak čeká šance získat světový titul v druhé váhové kategorii.

Gilberto Ramirez