Joshua navštívil svůj první boxerský klub!

Anthony JoshuaBývalý světový šampión Anthony Joshua navštívil svůj první klub „Finchley & District Amateur Boxing Club“ kde začínal ještě jako amatérský boxer!

Dvaatřicetiletý britský boxer a bývalý světový šampión těžké váhy „AJ“ Anthony Joshua (24-3-0, 22 KO) na svém Twitterovém účtu prozradil, že navštívil svůj mateřský klub Finchley v Londýně a komentoval slovy „Zpátky tam, kde to začalo a daleko od toho, kde to končí, miluji tento sport“. Napsal Joshua na Twitter.

Joshua poté, co prohrál odvetu s Oleksandrem Usykem (20-0-0, 13 KO) oznámil, že si od boxu nedá nijak dlouhou pauzu. Do ringu by se totiž měl vrátit už na konci tohoto roku a Eddie Hearn prozradil, že na příští rok by chtěl Joshuu vidět v ringu celkem čtyřikrát.

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua 2

Trenér Robert Garcia poté oznámil, že by příprava na další duel měla probíhat ve Spojených státech. „Řekl jsem Anthonymu a jeho týmu, že pro naší pokračující spolupráci by bylo nejlepší, kdyby osm týdnů před zápasem probíhala příprava u nás v Kalifornii. Potřebuje být obklopen nejlepšími boxery na světě“. řekl Garcia.

Anthony Joshua