Whyte zničil Hammera a chce titul!

Dillian Whyte vs Christian HammerBritský boxer Dillian Whyte se včera večer vrátil do ringu na galavečeru v irském Castlebaru, kde ve třech kolech vyprovodil neškodného Rumuna Hammera! Video ze zápasu v článku!

Minulý rok měl pětatřicetiletý britský boxer „The Body Snatcher“ Dillian Whyte (30-3-0, 20 KO) pozitivní nález a neprošel antidopingovou kontrolou. Jeho zápas s Anthony Joshuou byl zrušen a byla mu pozastavena činnost. Vypadalo to, že jeho kariéra je u konce, jenže byl na začátku března očištěn a zbaven obvinění. Podrobnosti ZDE.

Whyte se tak vrátil do ringu na včerejším galavečeru v Irsku, kde si snadno poradil s rumunským boxerem Christianem Hammerem, který si prakticky přišel jen pro výplatu a Whyta dost rozčílil. Nicméně britský boxer si připsal výhru a dál sní o titulu.

„Za poslední dva roky se mi v tomhle byznysu dostalo pod kůži hodně lidí. Zuřil jsem a chtěl jsem někoho praštit. Hammer vyšel do ringu připravený k boji, tak jsem se pohnul a on to vzdal. Christiana dobře znám a myslel jsem si, že je to statečný chlap, ale ukázal se jako zbabělec“. Komentoval zápas Whyte.

„Udělal jsem skoro všechno, co se v boxu dělat dá. Ale chybí mistrovský titul – to by byla třešnička na dortu na mé kariéře. Věřím, že na něj stále mám šanci dosáhnout“. Neztrácí naději Whyte, který se výhrou nad Hammerem nyní usídlil na 10. místě světového žebříčku těžké váhy.