Billam-Smith a Riakporhe se dohodli na odvetě!

Billam-Smith vs RiakporheŠéf promotérské skupiny Boxxer Ben Shalom potvrdil že se Chris Billam-Smith a Richard Riakporhe dohodli na odvetě, která se bude konat v červnu. První zápas vyhrál na body Riakporhe a zůstává jediným přemožitelem Billama-Smitha!

Třiatřicetiletý „The Gentleman“ Chris Billam-Smith (19-1-0, 13 KO) a o rok starší neporažený krajan Richard Riakporhe (17-0-0, 13 KO) se střetli už v roce 2019 na galavečeru v Bournemouthu. Tehdy vyrovnaný zápas vyhrál na body 97:92, 95:94, 93:96 Riakporhe a obhájil Interkontinentální titul organizace WBA. Zároveň zůstal jediným přemožitelem Billama-Smitha, který by mu chtěl 5 let starou porážku vrátit.

Nyní šéf promotérské skupiny Boxxer Ben Shalom potvrdil že se Chris Billam-Smith a Richard Riakporhe dohodli na odvetě, která se bude konat v červnu na stadiónu Selhurst Park v Londýně, kde sídlí anglický fotbalový klub Crystal Palace s maximální kapacitou stadionu přes 26 tisíc fanoušků.

Chris Billam-Smith má aktuálně v držení světový titul WBO, který získal loni v květnu, když dokázal vybodovat tehdejšího šampióna Lawrence Okolieho (19-1-0, 14 KO). Pás následně obhájil v prosinci, kdy dokázal porazit nebezpečného Poláka Mateusze Masternaka, který z duelu odstoupil pro zranění žeber. Dokáže Billam-Smith světový titul obhájit a vrátit krajanovi porážku?

Chris Billam-Smith