Whyte chce zá odvetu s Joshuou 10 miliónů!

Anthony Joshua vs Dillian WhyteNa začátku června britský promotér Eddie Hearn oznámil, že poslal oficiální nabídku týmu Dilliana Whyta na odvetu, kterou by chtěl uspořádat 12. srpna na londýnském stadiónu ve Wembley. Jednání jsou však nyní u ledu!

„Nabídka byla oficiálně poslaná. Budou to samozřejmě těžká jednání, ale obě strany tento zápas moc chtějí, takže věřím, že dojdeme brzy ke shodě. Odvetu plánujeme na sobotu 12. srpna na stadiónu Wembley“. Oznámil šéf skupiny Matchroom Boxing Eddie Hearn 6. června.

Podle britských médií jsou aktuální jednání u ledu. Nabídka skupiny Matchroom Boxing a očekávání Dilliana Whyta mají totiž ke shodě hodně daleko. Eddie Hearn poslal nabídku 3 miliony liber, jenže Whyte chce za odvetu s bývalým světovým šampiónem rovných 10 miliónů. Dá se očekávat, že Matchroom boxing na takovou sumu nepřistoupí.

Třiatřicetiletý „AJ“ Anthony Joshua (25-3-0, 22 KO) a o tři roky starší „The Body Snatcher“ Dillian Whyte (29-3-0, 19 KO) se střetli v prosinci 2015 na galavečeru v londýnské O2 aréně. Vyhrocený duel tehdy vyhrál Joshua, když dokázal svého krajana ukončit tvrdým zvedákem v sedmém kole

Anthony Joshua vs Dillian Whyte

Joshua se letos v březnu vrátil mezi šestnáct provazů po dvou porážkách s Oleksandrem Usykem a spravil si chuť vítězstvím nad americkým boxerem Jermaine Franklinem, kterého dokázal v Londýně jasně porazit na body 118:11 a 2x 117:111.

Na  druhé straně Dillian Whyte boxoval naposledy loni v listopadu ne Wembley a stejně jako Joshua dokázal přetlačit v mnohem vyrovnanějším zápase na body 2x 116:112 a 115:115 Jermaine Franklina. Pokud dojde k dohodě, tak Joshua bude opět velkým favoritem.

Anthony Joshua