Warren: Fury vs Joyce v létě!

Joe Joyce a Tyson FuryBritský promotér Frank Warren prozradil, že bychom se mohli příští rok v létě dočkat hodně zajímavého duelu mezi Tysonem Furym a Joe Joycem!

Úřadující šampión těžké váhy Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) se připravuje na završení trilogie se svým krajanem Dereckem Chisorou (33-12-0, 23 KO) se kterým se střetne 3. prosince na galavečeru v Londýně o světový titul organizace WBC.

Pokud Fury pás obhájí, tak nás na jaře bude čekat sjednocující duel s ukrajinským šampiónem Oleksandrem Usykem (20-0-0, 13 KO), který má v držení pásy WBA super, WBO, IBF a IBO. Nyní Frank Warren odhalil, že by nás poté mohl čekat souboj s neporaženým Joe Joycem (15-0-0, 14 KO).

Tyson Fury vs Dereck Chisora 3

„Tyson bude teď bojovat s Chisorou a potom nás čeká na jaře Usyk. V tu dobu chceme, aby boxoval také Joe. Pokud půjde vše podle plánu a oba své důležité zápasy vyhrají, tak bychom chtěli v létě uspořádat velkou bitvu Fury vs Joyce. V tu dobu by to byl zápas o všechny 4 pásy a mezi dvěma britskými boxery, což by byla obrovská událost“. řekl Warren.

Joe Joyce naposledy boxoval v září, když dokázal v jedenáctém kole ukončit bývalého světového šampióna Josepha Parkera a získal tak prozatímní světový titul organizace WBO. Stal se tak povinným vyzývatel Oleksandra Usyka, který bude nejdříve boxovat s Furym.

Tyson Fury