Benda: Kotlár má ránu jak Bejk!

Karlos Benda vs Jaroslav KotlárDuel těžkých vah na Clash of the Stars 3 ovládl Karel Benda, když na konci prvního kola ukončil Jaroslava Kotlára. Jaká byla bezprostřední reakce po zápase?

„Se zápasem spokojenej jsem, chtěl jsem dokázat, že i v postoji něco umím a to jsem snad dokázal. Ale furt jsou tam brutální rezervy a na to budu pracovat. Jardovi respekt“. Začal Karlos Benda po vyhraném duelu, kdy Kotlára poslal na konci prvního kola k zemi.

„Všechny věci, který byly předtím už nechme bejt, respekt soupeři a jedeme dál. Úplně nahulenej sem v zápase nebyl, ale má ránu jako bejk, to se musí nechat. Ovšem měl ruce dole a já si tu ruku tak nějak šetřil, nakonec u konce kola vyšla“ Uzavřel Benda hodnocení zápasu a poděkoval svému týmu za přípravu.

Karlos Benda vs Jaroslav Kotlár

Následně prohlásil, s kým by se chtěl střetnout příště. „Je tu jedinej fighter, který jako jediný zápasí v podprsence a na mě celkem hodně píčuje. Dneska vyhrál nad soupeřem, který měl o 38 kilo méně, takže Tadeáši…“ V tom jej přerušil trapně Alexander Cverna, který chtěl zápas s Bendou, ale ten to odmítl, že nebude zápasit s profesionálním zápasníkem. Následně Cvernu vypískali i fanoušci. Poté Benda dokončil vyzvání Tadeáše Veselého. „Moje nabídka k Tadášovi platí“.

Jaroslav Kotlár po zápas zhodnotil stručně. „Cítím se v pohodě, vyhrál, prostě to se v životě stává a šel jsem si to sem užít a jedeme dál. Já ho uznávám a jedeme dál, jsme v pohodě“. Řekl neprodleně po zápase jeden z nejznámějších sekuriťáků u nás Jaroslav Kotlár.

Karlos Benda vs Jaroslav Kotlár