Taylor a Serrano se možná utkají v odvetě!

Katie Taylor vs Amanda SerranoÚřadující šampiónka lehké váhy Katie Taylor by se mohla přesně po roce utkat v odvetě s Amandou Serrano, se kterou svedla strhují boj letos v dubnu!

Šestatřicetiletá neporažená olympijská vítězka z Londýna a nesporná královna lehké váhy Katie Taylor (22-0-0, 6 KO) a o 2 roky mladší portorická šampiónka pérové váhy Amanda Serrano (43-2-1, 30 KO) se poprvé utkali letos v dubnu a byl z toho nádherný zápas.

Duel nabídl přesně to, co se od něho čekalo. Zápas byl vyrovnaný po všech stránkách, kterému nechybělo vůbec nic. Deset dvouminutových kol jsme byly svědky krvavé řežby, která nakonec skončila na body a rozhodčí měli tentokrát v rozhodování velmi těžkou práci.

Katie Taylor vs Amanda Serrano

Nakonec se Ital Guido Cavalleri a Američan Glenn Feldman přiklonili na stranu úřadující šampiónky a jediný kanadský sudí Benoit Roussel viděl jako vítězku portorickou vyzývatelku Amandu Serrano. Tato titulová bitva se jednoznačně zařadila mezi historicky nejhezčí a nejkvalitnější duely v historii ženského boxu.

Příští rok na jaře bychom se mohli dočkat vysněné odvety. Eddie Hearn, který zastupuje Katie Taylor řekl, že je Amanda Serrano mezi potencionálními soupeřkami na další zápas. První duel se konal ve vyprodané Madison Square Garden a odveta by se konala irském Dublinu na stadiónu Croke Park.

Katie Taylor vs Amanda Serrano