Wallin stále usiluje o odvetu s Furym!

Tyson Fury vs Otto WallinŠvédský boxer Otto Wallin má stále v živé paměti čtyři roky starou porážku, kterou mu uštědřil Tyson Fury. Nyní si myslí, že je ideální čas na odvetu! Video z prvního duelu v článku!

„Odvetu s Tysonem Fury bych samozřejmě chtěl, vlastně to říkám celou dobu, ale šanci jsem nedostal. Věřím, že tentokrát bych mohl bojovat mnohem lépe než v prvním zápase. Nikdo nemůže Tysonovi říkat, co má dělat, nejsem si jistý, jestli ví, co chce udělat, ale chci mu říct, že jsem ochoten a připraven bojovat“. Říká Wallin

„Udělal jsem za poslední roky velký pokrok, získal zkušenosti na delší vzdálenosti a v ringu jsem mnohem chytřejší než dřív, takže umím boxovat lépe. Věřím, že tentokrát ho dokážu porazit“. Dodává švédský boxer, který má na svém kontě od prohry s Furym pět výher v řadě.

„The Gypsy King“ Tyson Fury (30-0-1, 24 KO) a Otto Wallin (25-1-0, 14 KO) se utkali v září 2019 na galavečeru v Las Vegas. Švédský boxer hodně znepříjemňoval Furymu zápas, ale zkrvavený budoucí šampión dokázal duel nakonec ovládnou na body 118:110, 117:111 a 116:112.