Clash of the Stars 5 – Benda jako kat rodu Kotlárů!

Clash of the Stars 5Máme za sebou již pátý galavečer organizace Clash Of The Stars, který opět nabídl jak bizardní zápasy, tak ostré bitvy. Benda uzemnil Diega, historicky prvním šampiónem je Dynamo a krutohanka vytasila neskutečnou bombu!

Pátý galavečer organizace Clash Of The Stars měl neskutečné rychlé tempo většina duelů skončila už v průběhu prvního kola. Promotéři organizace Tomáš Le Sy a Jakub Jíra tak opět představili v pražském O2 Universum velmi zajímavý galavečer Youtuberů, Influencerů, ale i sportovců. Celý galavečer i čtyři předchozí můžete v rámci PPV sledovat na stránkách organizace na ClashOfTheStarsTV.

Galavečer odtsartoval duel Matouš Kaluba vs Ladislav Gal. Bizardní zápas moc bojových sekvencí nenabídl a Gal se protancoval k výhře poté, co Kaluba odešel z Klece a nenastoupil do druhé kola. V dalším zápase dominoval Erik Víšek, který v prvním kole utáhl Aleše „Aleky“ Gottwalda.

Clash of the Stars 5

Hodně očekávaný duel „Král Berouna“ Václav Flachs vs „Snejks“ Pavel Měsíček skončil také velmi rychle, když Snejks dokázal berounského krále rychle poslat k zemi a tam jej také dokončit. Stálice Clashe Ondřej Untermuller alias „Kluk s kamením“ si také velmi rychle poradil s expřítelem Shopaholic Adel a Davida Pražáka alias „Fregamera“ ukončil v prvním kole.

Další bizardní nevidomý souboj „Danny z TVTwix“ Daniel Sonleitner vs  „Dragunov“ Jan Podraný nabídl poměrně zajímavý souboj, který jako jediný skončil na body a vyhrál jej s přehledem Sonleitner. Souboj liliputů vyhrál Dominik Radl alias Malej Zmijozel, když porazil staršího vyzývatele Petra Marka alias Obra v prvním kole. Honzi Michálek nedal Danielovi Siručkovi alias Seaserovi sebemenší šanci a utáhl v prvním kole až do bezvědomí.

Clash of the Stars 5

„Krutohanka“ Hanka Gelnarová poslala v prvním kole tvrdou pravačkou k zemi „Satnady“ Anastasiji Chomičovou a připsala se tak parádní knockout večera. Nekoukatelný souboj Tadeáše Kuběnky vs Daniela „Daaaneka“ Holomka skončil opět v prvním kole, kdy Holomkovi došla fyzička a v boji nechtěl i přes vyzvání ringového pokračovat.

Clash of the Stars 5

Do jednoho z hlavních zápasů večera nastoupil bývalý kulturista Karlos Benda a téměř dvou set kilový Diego Kotlár. V zápase jasně dominoval Benda, který nejdříve vyslal na Diega několik úderů až jej trefil tvrdým kopem na břicho, Diego se okamžitě skácel k zemi a následně jej Benda obdaroval i lokty. Karlos Benda si tak po Jaroslavovi Kotlárovi připisuje skalp dalšího Kotlára.

Neskutečně vyhrocený zápas nabídl duel „Mawar“ Tadeáš Růžička vs „Gangstaboy“ Tadeáš Veselý. Tady bylo o podpoře jasno, Veselý je u fanoušků snad nejméně oblíbeným zástupcem organizace. Mawar předvedl jasnou dominanci a zápas skončil už v prvním kole, kdy Veselý musel skončit po vyhozeném rameni.

O hlavní zápas galavečera se postarali v historicky první titulové bitvě organizace „Dynamo“ Tomáš Križan a „Datel“ Marek Valášek. Slovenský youtuber Dynamo po pár úderech dostal Datla na zem, kde jej rychle ukončil a připnul si jako první pás organizace Clash Of The Stars.

Clash of the Stars 5