Polakovič vs Ansah již tento pátek!

Pavel Polakovič vs Michael AnsahÚřadující český šampión velterové váhy a držitel pásu WBC CISBB Pavel Polakovič se již tento pátek střetne na pražském galavečeru s vyzývatelem z Ghany Michaelem Ansahem!

16.6.2023 – Hala Královka, Praha, ČR
Křížová váha
Pavel Polakovič 🇨🇿🆚🇬🇭 Michael Ansah
Start v 19:00
Vstupenky v síti Ticketportal
Přímý přenos na OktagonTV

Neporažená česká jednička a šampión WBC CISBB Pavel POLAKOVIČ (10-0-0, 5 KO) a jednička Ghany “ One Bullet“ Michael ANSAH (23-11-3, 17 KO) se utkají v osmikolové netitulové bitvě na pražském galavečeru na Královce!

Třicetiletý český boxer Pavel Polakovič se loni v dubnu postavil k první titulové bitvě o český národní pás. Jeho soupeřem byl na galavečeru v Plzni Josef Zahradník. Polakovič zápas zcela ovládl a Zahradníka jasně vybodoval a český titul získal. V říjnu Český titul ČUBP obhájil v parádním duelu s Erikem Agateljanem, kterého dokázal přetlačit na body. Loňský rok uzavřel povinnou výhrou v pražské Lucerně nad Gruzíncem Bakarem Gelenidzem.

Pavel Polakovič vs Erik Agateljan

Letošní rok Polakovič odstartoval na galavečeru v Olomouci, kde bojoval o pás WBC CISBB. Jeho soupeřem měl být původně právě ghanský boxer Michael Ansah. Jenže Ansah měl problémy s vízy a nahradil ho mexický boxer Francisco Delgadillo.

Polakovič ukázal v jak neskutečné formě je a mexického soupeře přejel naprosto jednoznačným způsobem a v celém zápase byl pánem ringu. Český šampión vyhrál zaslouženě na body 99:91 a 2x 100:90 získal pás WBC CISBB. V pátek konečně čeká souboj Michaelem Ansahem, nicméně se bude jednat o osmikolovou netitulovou bitvu. Pás WBC CISBB by měl však obhajovat ještě v průběhu letošního roku.

Pavel Polakovič vs Michael Ansah

Na galavečeru v Praze uvidíme také dva titulové duely. V křížové váze se o pás WBC CISBB střetnou úřadující šampión Vasil Ducár a vyzývatel Viktor Trush. Ve váze Bridgerweight změří síly ve vyostřeném souboji úřadující šampión Václav Pejsar a Lukáš Fajk.

Václav Pejsar vs Lukáš Fajk