Arum: Bakole a Kabayel pro Furyho!

Tyson Fury a Bob ArumJeden z promotérů úřadující světového šampióna těžké váhy prozradil, že dalšími potencionálními soupeři Tysana Furyho jsou Agit Kabayel a Martin Bakole!

„Existuje celý seznam možných soupeřů, stačí si projít žebříčky a vybrat si jméno. Martin Bakole je chlap, který dokázal porazit Tonyho Yoku a byl by to velmi zajímavý soupeř. Dobrá volba by byl i Agit Kabayel, který má v držení Evropský titul a ještě neprohrál. Volba je na Frankovi a Georgoeovi Warrenovi, aby se rozhodli, myslím, že by mělo být jasné do konce týdne“. Řekl Bob Arum

„Je samozřejmě snadné si představit souboj Fury vs Joshua. Pokud Fury porazí Usyka a Joshua porazí Wildera, lidé by promotéry doslova pověsili, kdyby tento duel nezorganizovali. Vše ale záleží na tom, jak dopadnou tyto předchozí zápasy, které se pomalu plánují na prosinec“. Uzavřel 91letý promotér.

Martin Bakole

Třicetiletý rodák z Konga „Ilunga“ Martin Bakole (19-1-0, 14 KO) v loňském roce šokoval Francii, když dokázal na galavečeru v Paříži vybodovat domácí hvězdu a zlatého olympijského vítěze z Ria Tonyho Yoku (11-2-0, 9 KO). Aktuálně se Bakole vyhřívá na patnácté pozici světového žebříčku.

Třicetiletý německý boxer Agit Kabayel (23-0-0, 15 KO) zatím nenašel mezi profesionály přemožitele a letos v březnu si vyšlápl na domácím galavečeru na Chorvata Agrona Smakičiho (19-2-0, 17 KO), kterého ukončil ve třetím kole a získal Evropský titul EBU.

Agit Kabayel