Wach pomůže Usykovi s přípravou na Furyho!

Wladimir Klitschko vs Mariusz WachPolský viking Mariusz Wach se připojil v přípravném kempu k Oleksandrovi Usykovi a bude mu pomáhat na sjednocující bitvu s Tysonem Fury, která je naplánovaná na 29. dubna!

Třiačtyřicetiletý zkušený polský bijec „The Viking“ Mariusz Wach (36-9-0, 19 KO) včera opustil americký kemp, kde pomáhal s přípravou čínského boxera Zhileie Zhanga (24-1-1, 19 KO), který má před sebou 15. dubna duel s britským šampiónem Joe Joycem (15-0-0, 14 KO) o prozatímní světový titul organizace WBO.

Dnes se přesunul do kempu úřadujícího šampióna těžké váhy organizací WBA, WBO, IBF a IBO Oleksandra Usyka (20-0-0, 13 KO), kterého čeká příští měsíc sjednocující bitva s šampiónem organizace WBC Tysonem Fury (33-0-1, 24 KO).

Zároveň Wach se bude snažit využít tyto velké zkušenosti i ke svému nadcházejícímu zápasu, který jej čeká 3. června na domácí půdě. Kdo bude soupeřem není zatím jasné, původně se měl Wach vrátit mezi šestnáct provazů na začátku dubna s krajanem Andrzejem Wawrzykem, ale zápas byl zrušen.

Mariusz Wach vs Andrzej Wawrzyk


👊 ⇒INSTAGRAM⇐ 👊 ⇒TIKTOK⇐ 👊
👊 ⇒FACCEBOOK⇐ 👊 ⇒TWITTER⇐ 👊


Mallpay Proboxing