Franklin: Ukončím Joshuu před limitem!

Jermaine FranklinAmerický boxer Jermaine Franklin se na souboj s Anthonym Joshuou hodně těší. Slibuje dominanci a ukončení bývalého světového šampióna před limitem!

1.4.2023 – O2 Aréna, Londýn, VB
Těžká váha
Anthony Joshua 🇬🇧🆚🇺🇸 Jermaine Franklin
Přímý přenos na DAZN!

Britská dvojka a světová trojka „AJ“ Anthony JOSHUA (24-3-0, 22 KO) a americká pětka a světová devětadvacítka „989 Assassin“ Jermaine FRANKLIN (21-1-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové netitulové bitvě na galavečeru v londýnské O2 aréně!

Devětadvacetiletý „989 Assassin“ Jermaine Franklin (21-1-0, 14 KO) se loni v listopadu utkal na londýnském galavečeru ve Wembley s domácím Dillianem Whytem (29-3-0, 19 KO). Duel byl poměrně vyrovnaný a americký boxer prohrál těsně na body a poprvé tak okusil hořkost porážky v profesionálním ringu.

Anthony Joshua vs Jermaine Franklin

1. dubna se vrací na galavečeru v londýnské O2 aréně a vyzve bývalého světového šampióna organizací WBA, WBO, IBF a IBO Anthonyho Joshuu. V souboji si hodně věří a dokonce je přesvědčen, že Joshuu dokáže ukončit před limitem.

„Zápas s Dillianem Whytem mě naučil, že v Británii musím do toho dát opravdu všechno a jasně vyhrát. To znamená buď knockout nebo brutální dominance. Já jako ten nižší a menší budu muset jít ne blízko. Ale jsem přesvědčen, že se na mě párkrát pověsí a pokusí se mě fyzicky udusit. mě to však bude vyhovovat a v pravou chvíli zaútočím“. Říka Franklin.

„Vítězství v tomto duelu znamená pro mou kariéru opravdu hodně. Postavil bych se vedle těch nejlepších a mohl bych bojovat o světové tituly. Nikdy jsem se nevyhýbal výzvě nebo soutěži, chci vrátit těžkou váhu její bývalou slávu, kdy proti sobě nastupovali ti nejlepší. K Joshuovi mám velký respekt, ale je to brutální byznys. Jdu ho knokautovat.“ Dodává americký boxer.

Anthony Joshua vs Jermaine Franklin


👊 ⇒INSTAGRAM⇐ 👊 ⇒TIKTOK⇐ 👊
👊 ⇒FACCEBOOK⇐ 👊 ⇒TWITTER⇐ 👊


Mallpay Proboxing