Miller: Chci Joshuu!

Jarrell Miller vs Anthony JoshuaAmerický boxer Jarrell Miller ukončil v sobotu před limitem Australana Lucase Browna a nyní chce Anthonyho Joshuu!

Americký boxer “Big Baby” Jarrel Miller (26-0-1, 22 KO) se v sobotu utkal na galavečeru v Dubaji s australským bijcem „Big Daddy“  Lucasem Brownem (31-4-0, 27 KO). Těžkotonážní zápa nakonec vyhrál, když nejprve Browna poslal v šestém kole k zemí a po dalším útoku přistál v ringu ručník.

Čtyřiatřicetiletý Američan tak chytil chuť na velké výzvy a chtěl by se utkat s bývalým světovým šampiónem Anthonym Joshuou (24-3-0, 22 KO). S tím se měl již utkat před čtyřmi roky, ale neprošel antidopingovou kontrolou a titulový duel byl zrušen.

Miller tak přišel o obrovské peníze a celkově o kredit. Promotér Joshuy Eddie Hearn následně řekl, že s americkým boxerem už nikdy nechce mít nic společného a nebude s ním také nikdy jednat o žádném dalším duelu.

Jarrell Miller vs Anthony Joshua

„Chci bojovat s Joshuou. Máme staré nevyřízené účty. Vyhledává si jen snadné souboje a teď si vybral chlápka, který se vrací po prohře i když si myslím, že Franklin byl lepší než Whyte. Joshua musí konečně ukázat své koule, protože se právě teď chová jako malá kund**.“ Nešetřil Miller silná slova na adresu Joshuy.

Jarrell Miller vs Anthony Joshua


👊 ⇒INSTAGRAM⇐ 👊 ⇒TIKTOK⇐ 👊
👊 ⇒FACCEBOOK⇐ 👊 ⇒TWITTER⇐ 👊


Mallpay Proboxing