Vladimír Idrányi na RFA 9!

Vladimír IdrányiNa galavečeru organizace RFA ve slovenské Prievidzi se představí také Vladimír Idrányi. Vyzve neporaženého a nesmírně talentovaného bijce Erika Tótha!

22.4.2023 – Prievidza, Slovensko
RFA 9
Start v 18:00
Vstupenky v síti Predpredaj.sk
Vstupenky v síto Ticketportal.sk

Konec kariéry ani náhodou
Důvodem, proč je Vlado i v pokročilém věku stále ve vrcholové formě, je jeho vytíženost. „Moje manželka, dcera a syn si zaslouží všechno můj volný čas. Nesnáším nudu, proto jsem vytěžen na 110%. Všechny volné chvíle chci trávit s mojí manželkou a dětmi,“ řekl Idrányi .

Rodákovi z Prievidze je aktuálně už 40 let, ale konec kariéry je podle jeho slov zatím v nedohlednu. „Nepovažuji období, které momentálně prožívám, za blízký konec mé kariéry. Na trénincích av zápase se cítím lépe než před 20 lety. Od té doby jsem v boji o 20 let chytřejší,“ Vlado odmítl jakékoli spekulace o brzkém ukončování kariéry.

Světový šampion, který zdolal nejlepšího kickboxera na světě
Během své dvacetileté kariéry toho Idrányi zažil opravdu hodně. Má na kontě několik titulů a stal se evropským šampionem prestižních organizací WKN a WASO. Kromě toho jej zdobí i titul světového šampiona WKU. Jedním z důvodů, že všechny tyto tituly získal absolutně zaslouženě, je jeho skalp z roku 2020.

Tehdy zaznamenal největší kariérní úspěch, když po třech kolech na body zdolal Nizozemce Jasona Wilnise. Ve 3. kole dostal dvojnásobného šampiona Glory Kickboxing do počítání a nizozemská legenda měla co dělat, aby to vůbec přežila do bodového rozhodnutí. Idrányi měl všechny předpoklady k tomu, aby přestoupil do Glory, ale v současnosti zápasí pod organizací Real Fight Aréna.

Vladimír Idrányi

Jednomu neporaženému Tóthovi už plány překazil
Pod RFA nastoupil ve svém debutu rovnou před domácím publikem v Prievidzi, kde na galavečeru RFA 6 čelil Maďarovi Csabovi Tóthovi. Ten měl před zápasem úctyhodné skóre 14-0, ale proti Idrányimu tvrdě narazil. Slovenský rodák ho zdolal na body a uštědřil mu tak první kariérní porážku. Jmenovec Erik Tóth má v současnosti skóre 5-0 a nulu na kontě proher se pokusí udržet si na nepřátelské půdě.

„Připravuji se zodpovědně a tvrdě, snažím se být komplexní. Ta nejúčinnější zbraň se ukáže v boji,“ prohlásil před svým duelem s Erikem Tóthem. Ten proběhne na turnaji RFA 9 před jeho domácími diváky. Prievidští lidé jsou úžasní. Těším se hlavně na atmosféru, kterou vytvářejí domácí,“ řekl na adresu fanoušků, kteří ho budou hnát vpřed, aby ukončil neporazitelnost dalšího Tótha.

Vladimír Idrányi