Galerie: Souboj dvě proti dvěma!

Inked Dory a Karinou PedroDnes se podíváme na galerii ze zajímavého duelu na galavečeru Clash Of The Stars IV, kde se střetli Kristal Shine a Denisa Ryndová s Inked Dory a Karinou Pedro!

Galavečer Clash Of The Stars: Episode IV Treak Wars se konal 11. března ve vyprodané pražské hale O2 Universum a nabídl celkem 12 zápasů. Celý galavečer můžete zpětně shlédnout na www.clashofthestars.tv

O tomhle zápase psali webu po celém světě. Holky se blýskly svoji kuráží vlézt do klece a ještě v zápase 2 vs 2 a poté svou kuráží na staredownech nebo při oslavě výhry. Zároveň mají holky obrovský respekt, jak se poprali s tréninkem u Karlose Vémoly, protože takový trénink by jen tak někdo nezvládl.

Mezi soupeřkami panovala už od začátku velice klidná atmosféra, kdy si jasně řekli, že se jdou do klece pobít a to rozhodně dodrželi. Oteklé obličeje, modřiny a krev mluvily za vše. Po překvapivě dobrém výkonu putovalo nakonec vítězství na Slovensko.

Je třeba podotknout, že všechny čtyři „Kristal Shine“ Kristýna Kotianová, Denisa Ryndová vs „Inked Dory“ Petra Úřadníčková a „Karina Pedro“ Karina Petrová vzaly přípravu velice vážně. Trénovali a spárovali s chlapy a rozhodně jak jsme mohli vidět je na tréninkách nikdo nešetřil a nemazlil se s nimi. Zároveň už se jak z Česka, ale i Slovenska ozývá, že to rozhodně nebyl jejich poslední zápas a že chtějí další.

Inked Dory a Karinou Pedro

Inked Dory a Karinou Pedro

Inked Dory a Karinou Pedro

Inked Dory a Karinou Pedro

Inked Dory a Karinou Pedro