Oktagon MMA: Fenin vs Pannewitz v unikátním projektu!

Martin Fenin vs Kevin PannewitzZ trávníku na dno a ze dna do klece. Největší tuzemská MMA organizace si připravila unikátní projekt, ve kterém se utkají bývalí fotbalisté Martin Fenin a Kevin Pannewitz, kteří promrhali svůj fotbalový talent!

český reprezentant Martin Fenin byl jedinečný fotbalový talent o něhož měly zájem přední týmy Evropy. Na MS do 20 let nastřílel víc gólů než superhvězdy Luis Suaréz nebo Edinson Cavani. Při svém debutu v Bundeslize za Eintracht Frankfurt vstřelil dokonce hattrick.

Pak ale místo gólů přibývaly průšvihy, večírky a nakonec i léčebna. Nyní se pustil se do MMA s cílem mít zápas v kleci. Ačkoli mnoho lidí včetně jeho manželky nevěřili, že to zvládne, tak Martin Fenin už několik měsíců tvrdě trénuje a dostává se do zápasové formy.

Martin Fenin

Podobný osud stihl i německého fotbalistu Kevina Pannewitze, který nyní váží úctyhodných 139 kilogramů. Pannewitzemu experti dříve předvídali velkou budoucnost. Získal mistrovský titul mládeže a v Bundeslize kopal za fotbalové kluby Rostock a Wolfsburg.

Kariéru mu ale zničily neschopnost disciplíny, hospodské eskapády i šílené stravovací návyky. „Sportovec ve mně teď zvítězí,“ slibuje Pannewitze, který musí nejen projít peklem na trénincích MMA, ale hlavně i shodit neskutečných 56 kilo. Uikátní dokument o cestě bývalých fotbalových supertalentů do bitvy v kleci sledujte na OktagonTV. Termín zápasu bude oznámen brzy.

Kevin Pannewitz