Adesanya sestřelil Pereiru a má opět titul!

Israel Adesanya vs Alex Pereira 2Nigerijský válečník Israel Adesanya dokázal v odvetě druhého kola knockoutovat úřadujícího šampióna Alexe Pereiru a vzal si zpět světový titul ve střední váze! Masvidal v posledním zápase prohrál na body!

8.4.2023 – Miami, Florida, USA
UFC 287
Střední váha
Israel Adesanya 🇳🇬🆚🇧🇷 Alex Pereira 2
2. kolo KO

Třiatřicetiletý Nigerijec Israel Adesanya dokázal na čtvrtý pokus zdolat o dva roky staršího Brazilce Alexe Pereiru, kterého ve druhém kole dvěma přesnými údery na bradu a spánek knockoutoval a je opět světovým šampiónem střední váhy organizace UFC.

Israel Adesanya vs Alex Pereira 2

Israel Adesanya vs Alex Pereira 2

Nyní to mají oba bijci v největší organizaci světa UFC na zápasy 1:1 a dá se předpokládat, že je spolu uvidíme v oktagonu ještě jednou. Pereira dokázal Adesanyu v roce 2016 vybodovat a v roce 2017 ukončit před limitem ještě v kickboxerských zápasech. Loni v listopadu jej překvapivě ukončil v 5. kole a sebral mu titul.

Gilbert Burns vs Jorge Masvidal

Svůj pravděpodobně poslední duel kariéry odzápasil osmatřicetiletý americký veterán Jorge Masvidal, který nestačil na brazilského bojovníka Gilberta Burnse a prohrál jasně na body. Brazilec po prvním vyrovnaném kole přebral otěže a a Masvidala jasně odkotroloval až do závěrečné sirény.