Vitali Klitschko se po 25 letech rozvádí!

Vitali KlitschkoBývalý světový šampión těžké váhy a úřadující starosta hlavního ukrajinského města Vitali Klitschko oznámil, že se po dlouhých letech rozvádí s manželkou Natalií!

Jednapadesátiletý bývalý světový šampión „Dr. IronFist“ Vitali Klitschko oznámil, že se po 25ti letech rozvádí. Jako důvod uvedl několik let přetrvávající rozdílné pohledy na život. Asi největším problémem bylo odloučení, neboť Natália žije v Německu a Vitali v Kyjevě.

Vitali Klitschko

„Není tajemstvím, že mnoho let žijeme nejen na různých místech, ale i v různých zemích. Už mnoho let máme různé zájmy, odlišný život. A nyní jsme se rozhodli oficiálně rozvést“. Oznámil Vitali Klitschko, který společně s Natalií vychoval tři děti.

Vitali Klitschko

Ukrajinský boxer stál naposledy mezi šestnácti provazy v září 2019, kdy na olympijském stadiónu v Moskvě porazil Manuela Charra a obhájil světový titul organizace WBC. V roce 2014 se vzdal kandidatury na prezidentskou volbu, ve které podpořil Petra Porošenka a od té doby stojí v čele Kyjeva jako jeho starosta.

Vitali Klitschko

Vitali Klitschko