Usyk: Jdu dělat svou práci a tou je vyhrávat zápasy!

Oleksandr Usyk vs Anthony JoshuaÚřadující šampión těžké váhy Oleksandr Usyk ví, že ho v sobotu čeká hodně těžká bitva. Bere to však s nadhledem a jde do ringu vyhrát!

Pětatřicetiletého šampióna organizací WBA, WBO, IBF a IBO čeká v sobotu první obhajoba mistrovských pásů v těžké váze a do cesty se mu v odvetě postaví Anthony Joshua. Usyk si je vědom náročnosti duelu, ale podle jeho slov jde dělat opět svou práci, kterou je vyhrávání zápasů.

„Jediný rozdíl mezi prvním a druhým zápasem vidím v tom, že do toho prvního zápasu jsem nastupoval jako první do ringu a nyní budu nastupovat jako druhý a lidé si na mě déle počkají“. Říká úřadující šampión těžké váhy Oleksandr Usyk.

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua

„Ale uvědomuji si, že tentokrát jdu do ringu z pozice šampióna. Nemyslím, že by byl díky tomu pro mě zápas jednoduší nebo že bych měl jakoukoliv výhodu. O své strategii vám toho moc neřeknu, jsem jen o něco těžší než loni a v sobotu půjdu udělat svou práci a tou je vyhrávat zápasy“. Uzavřel Usyk

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua

Odveta Oleksandr Usyk (19-0-0, 13 KO) vs Anthony Joshua (24-2-0, 22 KO) je plánovaná na tuto sobotu a měla by začít po 23. hodině. Přímý přenos bude zajišťovat streamovací platforma DAZN. 

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua 2