Lomachenko přiletěl do USA a začne kemp!

Vasyl LomachenkoUkrajinský šampión Vasyl Lomachenko opustil Ukrajinu, kde sloužil u praporu Belgorod-Dněstrovskij a začne v Los Angeles přípravu na další duel. Jeho soupeřem by měl byt Jamaine Ortiz!

Bývalý čtyřiatřicetiletý světový šampión „Loma“ Vasyl Lomachenko (16-2-0, 11 KO) opustil ukrajinský prapor Belgorod-Dněstrovskij a přiletěl do americké Los Angeles, kde mu začne přípravný kemp na další duel. Lomachenko by se měl 22. října utkat s neporaženým americkým boxerem Jamaine Ortizem (16-0-1, 8 KO).

Lomachenko naposledy boxoval loni v prosinci na galavečeru v Madison Square Garden, kde v souboji o Interkontinentální titul organizace WBO jasně vybodoval Richarda Commeye z Ghany. Pokud porazí v říjnu Orize, měl by se následně utkat o všechny světové tituly s vítězem duelu Devin Haney vs George Kambosos.

Vasyl Lomachenko

Na druhé straně neporažený šestadvacetiletý americký boxer Jamaine Ortiz ve svém posledním duelu letos květnu obhájil pás severní Ameriky NABF, když v desetikolové bitvě přetlačil na body bývalého světového šampióna super pérové váha Jemela Herringa.

Vasyl Lomachenko