Krassyuk: Usyk si bude muset projít peklem!

Oleksandr Usyk a Alexander KrassyukUkrajinský promotér Alexander Krassyuk, který zastupuje úřadujícího světového šampióna Oleksandra Usyka přiznává, že Usyk má před sebou hodně těžký zápas a prvních 6 kol rozhodne!

„Saša měl v kempu deset sparing partnerů a pokud s ním někdo nedokázal držet krok, tak jsme ho vyměnili. Nicméně i tak všichni odvedli skvělou práci a příprava probíhala na té nejvyšší možné úrovni. Saša pracoval jako kyborg, má více svalové hmoty a přijde mi i silnější než dřív. Je připraven na dvanáct tvrdých kol a jakmile se objeví příležitost, tak Joshuu ukončí“. Říká promotér.

A dodává „Saša si bude muset v prvních šesti kolech projít peklem, protože Joshua dá do první poloviny zápasu všechny své zbraně. Takže musí vydržet a použít veškerou svou inteligenci, neboť AJ je silový boxer. Naše výhoda je v rychlosti a v práci nohou, musíme přinutit Joshuu, aby přešel na náš box“. Uzavřel Alexander Krassyuk

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua

Dvaatřicetiletý Anthony Joshua a o tři roky starší Oleksandr Usyk se poprvé utkali loni v září, a byla z toho parádní bitva, kterou na body 117:112, 116:112 a 115:113 ovládl ukrajinský bijec a získal světové tituly WBA super, WBO, IBF a IBO. To, jestli dokáže Usyk pásy obhájit nebo si je vezme Joshua zpět se dozvíme již tuto sobotu po 23. hodině na streamovací platformě DAZN.

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua 2