Viliam Tankó se představí na domácím galavečeru v Bratislavě!

Viliam Tankó vs Mike JuříkNeporažený slovenský bijec Viliam Tankó se poprvé mezi profesionály představí na domácí půdě a jeho soupeřem bude český boxer Mike Juřík!

30.12.2023 – Dom Športu, Bratislava, Slovensko
Super lehká váha
Viliam Tankó 🇸🇰🆚🇨🇿 Mike Juřík
Vstupenky na PatronBoxing

Neporažená slovenská dvojka Viliam TANKÓ (2-0-0, 2 KO) a česká pětka Mike JUŘÍK (6-8-0, 5 KO) se utkají v šestikolové netitulové bitvě na galavečeru v Bratislavě!

Osmadvacetiletý zkušený amatérský boxer ze Slovenska Viliam Tankó vlétl mezi profesionály teprve letos v srpnu a na galavečeru v Brně si smlsnul na polském boxerovi Maurycyovi Gojkovi, kterého ukončil již v prvním kole. V říjnu vyzval v Plzni irského bijce Michaela Kellyho, který mu dokázal vyvzdorovat necelé 2 minuty.

Konec roku uzavře na domácím galavečeru v Bratislavě a do cesty se mu postaví teprve třiadvacetiletý český boxer Mike Juřík, který má zkušenosti i v zápasech bez rukavic. Juřík si v letošním roce připsal na své konto celkem 7 duelů, přičemž 2 vyhrál a 5 prohrál. Naposledy ho v říjnu v Plzni knockoutoval ve čtvrtém kole Jakub Kasl.

Viliam Tanko

Ačkoliv je Tankó obrovským favoritem, tak před domácím publikem na něj bude obrovský tlak. Naopak Juřík nemá co ztratit a může boxovat na hraně a to bude jeho největší výhoda. Na galavečeru se představí také česká jednička křížové váhy Vasil Ducár.

Bratislavský galavečer vyvrcholí  titulovou bitvou v polotěžké váze, ve které bude obhajovat český národní titul ČUBP „Jumbo“ Tomáš Adámek (32-22-2, 10 KO) proti neporaženému vyzývateli Tomášovi Ivachovovi (11-0-0, 5 KO). Velkým favoritem zápasu je Tomáš Adámek, který na české půdě neprohrál neskutečných 13 let. Má mnohem více zkušeností a odboxoval nespočet těžkých titulových bitev. Nicméně Ivachov je mladší a dravější a dá do své životní šance všechno.

The Ring 9

Vstupenky na PatronBoxing

Viliam Tankó vs Mike Juřík