Pulev vs Wawrzyk již ve čtvrtek v noci!

Kubrat Pulev vs Andrzej WawrzykDvojnásobný neúspěšný vyzývatel o světový titul těžké váhy Kubrat Pulev se ve čtvrtek vrací do ringu a na galavečeru v Californii se střetne s Polákem Andrzejem Wawrzykem!

14.12.2023 – The Hangar, Californie, USA
Těžká váha
Kubrat Pulev vs Andrzej Wawrzyk
přímý přenos na FITE TV!

Dvaačtyřicetiletý bulharský veterán „The Cobra“ Kubrat Pulev (29-3-0, 14 KO) během své dlouholeté profesionální kariéry bojoval dvakrát o světové tituly a pokaždé prohrál. V roce 2014 ho knockoutoval v 5. kole Wladimir Klitschko a v roce 2020 v devátém kole Anthony Joshua.

V loňském roce odboxoval dva duely, když nejprve v květnu jasně vybodoval Američana Jerryho Forresta a následně v červenci podlehl britskému boxerovi Dereckovi Chisorovi. Nyní se vrací po více jak roční pauze a do cesty se mu postaví již tento čtvrtek polský bijec Andrzej Wawrzyk (34-2-0, 20 KO).

Šestatřicetiletý Polák boxoval v roce 2013 o světový titul organizace WBA, ale nestačil na tenkrát skvělého Alexandera Povetkina, který jej ukončil už ve třetím kole. Wawrzyk si následně připsal 6 výher v řadě a vypadalo to, že ho v roce 2017 uvidíme opět bojovat o titul. Místo toho přišel doping a polský boxer se odmlčel na dlouhých 5 let.

Do ringu se vrátil až loni v září, kdy dostal ve druhém kole brutální knockout od průměrného Michala Boloze. Naposledy boxoval letos v červenci, kdy ukončil v prvním kole Kamila Bodziocha. Poté co se polští fanoušci dozvěděli, že by se nyní měl utkat s Pulevem, dostali o svého boxera strach, že takový duel nezvládne a hrozí velké zranění.

Kubrat Pulev vs Andrzej Wawrzyk