Víkendová bitva: Anderson vs Martin!

Jared Anderson vs Charles MartinNeporažený knockouter Jared Anderson se nakonec se již tuto sobotu střetne na galavečeru v Toledu s bývalým světovým šampiónem Charlesem Martinem!

1.7.2023 – Huntington Center, Toledo, USA
Těžká váha
Jared Anderson 🇺🇸🆚🇺🇸 Charles Martin
Přímý přenos na ESPN!

Neporažená americká pětka a světová jednatřicítka „Big Baby“ Jared ANDERSON (14-0-0, 14 KO) a americká osmička „Prince“ Charles MARTIN (29-3-1, 26 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě na galavečeru v americkém Toledu!

Třiadvacetiletý Jared Anderson je mezi profesionály již čtyři roky a zatím nepoznal jediného přemožitele. Na začátku dubna zvládl vypjatou bitvu, když na domácím galavečeru vyprovodil ve třech kolech Dominikánce George Ariase (18-1-0, 7 KO). Nyní ho čeká další duel a o víkendu se mu do cesty postaví bývalý světový šampión.

Tím je sedmatřicetiletý americký boxer Charles Martin, který v roce 2016 získal výhrou nad Vyacheslavem Glazkovem uvolněný světový titul organizace IBF. O pás však přišel hned při první obhajobě, kdy jej ve druhém kole zastavil Anthony Joshua. Martin stál naposledy v ringu loni v září, kdy dokázal ve čtvrtém kole knockoutovat krajana Devina Vargase.

Jared Anderson vs George Arias