Makhmudov vs Akpejiori již tuto sobotu!

Arslanbek Makhmudov vs Raphael AkpejioriRuský boxer Arslanbek Makhmudov má před sebou velmi těžký duel a na galavečeru v americkém Toledu vyzve neporaženého Nigerijce Raphaela Akpejioriho!

1.7.2023 – Huntington Center, Toledo, USA
Těžká váha
Arslanbek Makhmudov 🇷🇺🆚🇳🇬 Raphael Akpejiori
Přímý přenos na ESPN!

Neporažená ruská jednička a světová osmnáctka „Lion“ Arslanbek MAKHMUDOV (16-0-0, 15 KO) a neporažená nigerijská dvojka a světová osmdesátka Raphael AKPEJIORI (15-0-0, 14 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě na americkém galavečeru v Toledu!

Čtyřiatřicetiletý ruský knockouter žijící dlouhodobě v Kanadě Arslanbek Makhmudov v loňském roce zvládl tři důležité zápasy. Nejprve v únoru knockoutoval v šestém kole polského boxera Mariusze Wacha, následně vybodoval zkušeného kamerunského veterána Carlose Takama a naposledy v prosinci vyprovodil v prvním kole Němce Michaela Wallische.

O víkendu jej tak čeká první letošní duel a bude to zajímavá výzva. Do cesty se mu postaví neporažený nigerijský kat Raphael Akpejiori. Ten už v letošním roce jednou v ringu stál, když v prvním kole smetl neškodného Američana Della Longa. Ačkoliv má Akpejiori zajímavou bilanci, tak jeho soupeři ani zdaleka nedosahují kvalit Makhmudova a dá se očekávat, že si Rus připíše další vítězství před limitem.

Arslanbek Makhmudov