Veronika Zajícová na RFA 12!

Veronika ZajícováČeská MMA válečnice Veronika Zajícová zaznamenala v posledním zápase první kariérní prohru mezi profesionálkami. Uštědřila jí ji ukrajinsko-česká bojovnice Amina Muhkamed, která ji těsně zdolala na body. nyní se vrací na galavečeru RFA 12!

9.9.2023 – Považská Bystrica, Slovensko
RFA 12
Start 19:00
Vstupenky v síti: PredpredajSK
Vstupenky v síti: TicketportalSK

Vstup mezi profesionálky na slovenské půdě
Svůj kariérní debut v profesionálním MMA si Veronika Zajícová odbyla na RFA 9 v Prievidzi. V pozici jediného ženského zápasu večera si poradila s výrazně těžší Katalin Violou Aranyi. Zajícová dokázala v 1. i 2. kole vzít soupeřce záda, odkud sice nedokázala soupeřce nasadit škrcení, ale výhodnou pozici si pohlídala a ziskem prvních dvou kol si zabezpečila bodový triumf.

Ukončení neporazitelnosti již ve druhém zápase
Veronika nastoupila na pořádný hype-train, který byl způsoben i jejím skvělým charismatem a ženskou krásou. Veřejnost měla od ní velká očekávání a navíc její druhý zápas s Aminou Mukhamed doprovázela i jedna zajímavá situace. Mukhamed totiž absolvovala část přípravy na Zajícovou v Jayman MMA Fighting Systems, ve kterém kdysi Veronika trénovala.

Mukhamed se dařilo zkracovat vzdálenost a i když zpočátku táhla v postoji za kratší konec, několikrát dokázala Zajícovu solidně zasáhnout i v postoji. K očekávané strategii wrestlingu a tahání soupeřky na zem se dopracovala až ve 3. kole, jehož ziskem si zajistila triumf u všech bodových rozhodčích. Duel Zajícová vs. Mukhamed byl však velmi těsný a Veronika po bodovém verdiktu z něj neskrývala zklamání.

Veronika Zajícová

Návrat na vítěznou vlnu?
Tento nezdar však už česká válečnice dávno hodila za hlavu a momentálně je naplno soustředěna na svůj nejbližší souboj. Ten absolvuje na turnaji RFA 12, na kterém se opět vrátí na slovenskou půdu. V Považské Bystrici ji bude čekat další velká kariérní výzva a pokud nechce nabýt záporného skóre, bude muset bezpodmínečně zvítězit.

RFA 12