Video: Vyjádření Kotlára k zápasu s Bendou!

Jaroslav KotlárJaroslav Kotlár se dnes na sociálních sítích vyjádřil k prohranému duelu s Karlosem Bendou. Moje kariéra nekončí, ale začíná. Takže v Clash of the Stars budu mít další zápas! Říká Kotlár!

„Žádný větší zranění nemám, jen mě trošku bolí nožička z toho highkicku jinak v pohodě. Chtěl bych Vám říct, aby jste se uklidnili a nějak moc to neřešili, aby tam byly nějaké hádky. Jinak bych chtěl poděkovat všem, co se mě zastávaj, já to všechno vidím a sleduju, ale nebudu se k tomu vyjadřovat“. Začal Kotlár.

„Moje kariéra nekončí, moje kariéra teprve začíná. MMA jsem si zamiloval a jdu dál. Takže v Clash of the Stars budu mít další zápas. jsem zvědavej kdo to bude, kdo nastoupí a kdo si bude věřit a kdo další ochutná moje kladiva“. Pokračuje Kotlár.

Jaroslav Kotlár vs Karel Benda

„Karlosi si frajer. Uznávám takový frajery, respekt tobě. Férový boj to je prostě srdcová záležitost. Mám rád tohle jak to bylo, nemám rád neférový boje, já prohrávat umím. možná se k tobě ještě někdy v budoucnu dopracuju a uvidíme a ještě si to spolu jednou rozdáme“. Říká ve videu Jaroslav Kotlár