Teraji vs Kyoguchi již zítra v poledne na DAZN!

Kenshiro Teraji vs Hiroto KyoguchiV japonské Saitamě se ve sjednocující bitvě lehké muší váhy utkají domácí šampióni Kenshiro Teraji a Hiroto Kyoguchi! Přímý přenos zítra od 11 hodin na DAZN! Video z vážení v článku!

1.11.2022 – Super Arena, Saitama, Japonsko
Lehká muší váhy
Kenshiro Teraji 🇯🇵🆚🇯🇵 Hiroto Kyoguchi
přímý přenos na DAZN!

Japonská a světová jednička „The Amazing Boy“ Kenshiro TERAJI (19-1-0, 11 KO) a neporažená japonská a světová trojka Hiroto KYOGUCHI (16-0-0, 11 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světové tituly organizací WBA a WBC!

Vážení
Kenshiro Teraji: 48,6 kg
Hiroto Kyoguchi 48,8 kg

Kenshiro Teraji vs Hiroto Kyoguchi

Třicetiletý držitel světového titulu WBC Kenshiro Teraji získal pás již v květnu 2017, když ve vyrovnaném duelu přetlačil na body tehdejšího šampióna z Mexika Ganigana Lopeze. Pás následně úspěšně osmkrát obhájil. Loni v září nastoupil k deváté obhajobě, která neprobíhala úplně podle plánu a v desátém kole jej překvapivě ukončil krajan Masamichi Yabuki.

Kenshiro Teraji

Nicméně letos v březnu se konala odveta a tentokrát Teraji nezaváhal, Yabukiho knockoutoval již ve třetím kole a vzal si zpět titul. Již zítra se v dopoledních hodinách staronový šampión postaví k první obhajobě a do cesty se mu postaví šampión organizace WBA Hiroto Kyoguchi.

Hiroto Kyoguchi

Osmadvacetiletý Kyoguchi má pás WBA super v držení od roku 2018, kdy v deseti kolech vyprovodil Jihoafričana Hekkie Budlera. Titul již čtyřikrát úspěšně obhájil. Naposledy to bylo letos v červnu na galavečeru v Mexiku, kde dokázal ukončit v osmém kole domácího boxera Estebana Bermudeze.
Kdo sjednotí tituly WBC a WBA?

Kenshiro Teraji a Hiroto Kyoguchi