Wallin: Jsem pro Joshuu ideální soupeř!

Tyson Fury vs Otto WallinŠvédská jednička Otto Wallin si myslí, že je pro bývalého světového šampióna Anthony Joshuu ideálním soupeřem a chtěl by se s ním utkat na začátku roku, kdy AJ plánuje zápas!

„Jsem rád, že je skloňované mé jméno v souvislosti s dalším soupeřem pro Anthonyho Joshuu. Souboj s Whytem by byl asi zajímavý, ale podle mě by skončil úplně stejně, jako první duel a vyhrál by jasně Joshua“. Začal švédský boxer.

„Anthony boxuje se skvělýma boxera a já jsem jeden z nich, takže si myslím, že mu můžu dát mnohem lepší zápas než Whyte. V zápase s Furym jsem ukázal, že jsem nebezpečný a myslím, že jsem mu dal dost zabrat. Překonat mě by byla pro něj mnohem větší výzva“. Pokračuje Wallin, který má na svém kontě jedinou porážku právě s šampiónem Tysonem Furym.

Tyson Fury vs Otto Wallin

„S Joshuou jsme se dvakrát utkali ještě v amatérech a oba zápasy byly hodně vyrovnané. Vyhrál je těsně a proto si myslím, že by i nyní mezi profesionály nabídl duel hodně zajímavý boj. Díky tomu, že jsme spolu bojovali tak se i známe a budeme chtít jeden druhé něčím překvapit a zní také zajímavě“.

„Řeknu to takhle. Já vím že jsem dobrý bojovník a uvědomuji si, že Joshua také. Myslím, že náš zápas má velký smysl. Díky zápasu s Furym mě uznávají i fanoušci ve Velké Británii, tak že i by náš zápas i respektovali“. Uzavřel nejlepší současný švédský boxer.

Tyson Fury vs Otto Wallin