Video: Procházka vs Pereira!

Jiří Procházka vs Alex PereiraMáme zde sestřih z víkendového zápasu na turnaji UFC 295, ve kterém nestačil český válečník Jiří Procházka na Brazilce Alexe Pereiru!

V hlavním zápase newyorského galavečera UFC 295 se střetli o titul v polotěžké váze český válečník Jiří Procházka a brazilský bojovník Alex Pereira. Brazilec začal zápas aktivněji a okopával Procházkovi nohy a dokázal jej i podrazit. Nicméně Procházka rychle vstal a naskočil si do škrcení. Pereira však nedokázal škrcení tak utáhnout a Procházka ho hodil na zem, kde mu dal několik tvrdých loktů. Nakonec se se nekomfortní pozice Pereira dokázal dostal a zbytek kola byl v postoji.

Druhé kolo nabídlo čistě postojovou bitvu, ve které byl nebezpečnější český bijec, když několika údery Pereiru nachytal. Jenže Brazilec vytasil dva přesné údery a poslal Procházku k zemi. Procházka se ho držel a inkasoval několik tvrdých loktů. Už to vypadalo, že se zápas přesune na zem, ale zasáhl rozhodčí Marc Goddard a překvapivě rychle zápas ukončil a rozhodl o novým šampiónovi polotěžké váhy, kterým se stal Alex Pereira.

Brazilec tak získal titul už ve druhé váhové kategorii. Loni v listopadu dokázal v pátém kole ukončit Israela Adesanyu, kterého obral o titul ve střední váze. Nicméně Adesanya mu letos v dubnu porážku vrátil, když jej knockoutoval už ve druhém kole. Níže se můžete podívat na sestřih duelu z produkce Premier Sport.