Viktor Trush bude bojovat o pás Evropské Unie!

Leonardo Mosquea vs Viktor Trush
Devětadvacetiletý ukrajinský boxer Viktor Trush má před sebou další velkou výzvu. Na konci listopadu vyzve v titulové bitvě neporaženého Dominikánce Leonarda Mosquea!

25.11.2023 – Matoury, Francouzská Guyana
Křížová váha
Leonardo Mosquea 🇩🇴🇫🇷🆚🇨🇿🇺🇦 Viktor Trush
Souboj o titul EBU EU!

Neporažená devětadvacetiletá francouzská trojka „The King“ Leonardo MOSQUEA (12-0-0, 8 KO) a česká dvojka Viktor TRUSH (8-2-1, 8 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě na galavečeru ve Francouzská Guyaně o pás Evropské Unie!

Neporažený rodák z Dominikánské republiky boxující za Francie Leonardo Mosquea je mezi profesionály od roku 2019 a do dnešního dne nepoznal jediného přemožitele. V letošním roce se poprvé postavil k titulovému zápasu, když v prvním kole ukončil Francouze Brice Claviera a získal francouzský pás Federation Francaise de Boxe French.

Nyní ho čeká souboj o uvolněný pás Evropské Unie stejně starý rodák z Ukrajiny žijící v České republice Viktor Trush, který je aktuálně dvojkou českého žebříčku křížové váhy. V červnu letošního roku svedl strhující souboj o pás WBC s Vasilem Ducárem, který nakonec skončil technickou remízou, i když mnozí si myslí, že měl Trush vyhrát a očekává se odveta.

Leonardo Mosquea vs Viktor Trush