Video: Pettis vybodoval Jonese!

Roy Jones vs Anthony PettisBývalý světový šampión pěti váhových kategorií Roy Jones padl na galavečeru v americkém Wisconsinu s bývalým šampiónem UFC Anthonym Pettisem na body! Video v článku!

Čtyřiapadesátiletý legendární veterán a bývalý světový šampión střední, super střední, polotěžké, křížové a těžké váhy Roy Jones jr (66-10-0, 47 KO) stál naposledy v oficiální profesionální duelu v roce 2018, když na galavečeru ve Spojených státech jasně vybodoval krajana Scotta Sigmona a získal titul menší organizace WBU.

V roce 2020 se vrátil pouze do exhibičního duelu s legendárním šampiónem Mike Tysonem a zápas skončil dle očekávání remízou, ale Tyson byl pochopitelně lepší. V sobotu se po pěti letech vrátil do oficiálního zápasu a v osmikolovém duelu vyzval bývalého MMA šampióna organizace UFC v lehké váze Anthonyho Pettise.

Zápas však Jonesovi nevyšel podle plánu a o osmnáct let mladší Pettis předvedl při svém debutu v profesionálním boxu úctyhodný výkon a boxerského důchodce dokázal přetlačit na body. Rozhodčí viděli duel následovně Mike Fitzgerald 78:74, Patrick Morley 77:75 a Robert Hecko 76:76.