Avramovič vs Humburger o titul RFA!

Nenad Avramovič vs Dominik HumburgerNenad Avramovič a Dominik Humburger mají za sebou v rámci organizace RFA dva zápasy a v obou odcházeli jako vítězové. Logickým řešením bylo spojit je do titulového zápasu, který se bude konat 10. června!

10.6.2023 – Bratislava, SK
RFA 11
Střední váha
Nenad Avramovič 🇷🇸🆚🇨🇿 Dominik Humburger

Titulový souboj ve střední váze se uskuteční 10. června 2023 na galavečeru RFA 11 v bratislavském Domě Sportu. Po dvou úvodních galavečerech organizace se RFA poprvé vrací do Bratislavy, ve které proběhly turnaje Warm-Up a Grand Opening . Tentokrát si však diváci užijí turnaj ještě více, protože RFA 11 je VIP akcí a na úkor míst na tribuně si budou moci fanoušci udělat pohodlí u stolů.

Na zemi jsi s nimi dělal, co se mu zachtělo
Cesta Nenada Avramoviče k titulovému zápasu v RFA nebyla dlouhá, ale srbský bojovník dostal proti sobě elitní soupeře už hned od jeho vstupu do organizace. V hlavním zápase RFA Grand Opening šokujícím způsobem ukončil Milana Ďatelinku gilotinou a pořádně zamíchal kartami v celé střední váze. V ní byli totiž v té době Ďatelinka a David Hošek považováni za horké adepty na titul a diváci horlivě očekávali jejich odvetu.

Tu však Avramovič překazil a místo Ďatelinky se proti Hoškovi postavil právě srbský reprezentant. V každém kole dokázal Hoška vzít na zem, kde ho bez vážnějších potíží i kontroloval. Avramovič otupil Hoškovy největší zbraně a po výborném taktickém výkonu si připsal vítězství na body.

Nenad Avramovič

4 zápasy, 4 vítězství
Dominik Humburger přišel do RFA jako stále jen začínající MMA bojovník mezi profesionály, kde měl v té době skóre 2-0. Ve svém debutu udělal s Abilayem Ibrayevem rychlý proces a i když se na začátku 1. kole nechal vzít na zem, soupeře přetočil a ukončil ho na Ground and Pound. Vzápětí přišla příležitost představit se v polské KSW, ve které domácího Borysa Borkowského tvrdě ukončil ve 2. kole.

Hamburger se vrátil do RFA a ve velkém stylu ukončil Milana Ďatelinku. Český válečník si prošel několika nepříjemnými situacemi v úvodní pětiminutovce, ale dokázal je přežít až do klaksonu. Ďatel se vysílil a do 2. kola nastoupil extrémně vyčerpaný. Pro Humburgera bylo toto vítězství klíčové i v tom, že si nadále zachoval svoji neporazitelnost.

Tu potvrdil následně také v Liberci na turnaji KSW 79, kdy nejlepší evropská organizace poprvé vstoupila na náš trh. I když Brazilec Bueno nepříjemně zkracoval vzdálenost a snažil se Dominika brát na zem, český reprezentant předvedl skvělý taktický výkon. U všech bodových rozhodčích zvítězil a upravil tak své skóre na impozantních 6-0.

Dominik Humburger

Jejich cesty se spojily na VIP akci
Humburger se sice už dvakrát představil na turnajích spřátelené polské KSW, ale nadále je jeho primární organizací Real Fight Aréna. V ní se může stát historicky prvním MMA šampionem organizace a zastavit ho může už jen Nenad Avramovič, pro kterého to bude největší kariérní příležitost.

Nenad Avramovič vs Dominik Humburger