Video: Ajagba vybodoval Shawa!

Efe Ajagba vs Stephan ShawNigerijský boxer Efe Ajagba dokázal v těžkém duelu přetlačit na body amerického boxera Stephana Shawa a uštědřil mu tak první porážku kariéry! Video ze zápasu v článku!

14.1.2023 – Turning Stone Resort, Verona, USA
Těžká váha
Efe Ajagba 🇳🇬🆚🇺🇸 Stephan Shaw
Eric Marlinski – 96:94
John McKaie – 96:94
Don Trella – 96:94

Osmadvacetiletý nigerijský boxer Efe Ajagba (17-1-0, 13 KO) se měl původně utkat s kubánským boxerem Oscarem Rivasem (28-1-0, 19 KO). Ten se však během připrav zranil a v duelu jej nahradil třicetiletý Američan „Big Shot“ Stephan Shaw (18-1-0, 13 KO).

Ajagba byl v zápase jednoznačně aktivnější a pracovitější. Naopak Shaw se spíše držel v ústupu a nepouštěl se do větších přestřelek. Dule nakonec došel až do bodového rozuzlení, ve kterém všichni tři sudí viděli zápas 96:94 pro Nigerijce.

Efe Ajagba vs Stephan Shaw

Ajagba si tak připsal druhou výhru v řadě od porážky s Kubáncem Frankem Sanchezem (21-0-0, 14 KO), kterému podlehl na body v říjnu 2021 na galavečeru v Las Vegas.

Efe Ajagba

„Snažil jsem zasadit tvrdý údery, abych ho co nejvíc omráčil. Pořád jsem ho sledoval, abych viděl co bude dělat, ale on jen házel malé údery. V rohu mi řekli, ať jsem aktivní a kontroluji zápas. To jsem taky dodržel a proto jsem vyhrál“. Řekl Ajagba.