Video: Rice tvrdou dělovkou ukončil lepšího Vianella!

Jonathan Rice vs Guido VianelloItalský boxer Guido Vianello šest kol kontroloval zápas, jenže pak Američan Jonathan Rice vytasil tvrdou pravou a udělal Italovi obrovský cut nad levým okem. Video ze zápasu v článku!

14.1.2023 – Turning Stone Resort, Verona, USA
Těžká váha
Jonathan Rice 🇺🇸🆚🇮🇹 Guido Vianello
7. kolo TKO

Osmadvacetiletý italský boxer „The Gladiator“ Guido Vianello (10-1-1, 9 KO) nastupoval do zápasu jako mírný favorit a v ringu to také potvrdil. Zápas od prvního kola kontroloval, měl mírnou převahu a boxoval na jistotu. Vše vycházelo až do poloviny šestého kola.

V něm vytasil pětatřicetiletý americký válečník Jonathan Rice (16-6-1, 11 KO) tvrdou pravou na levé oko italského gladiátora a Vianello začal hodně krvácet. O přestávce byl vidět obrovský cut, který se snažili cutmani zastavit. Zápas ještě chvilku pokračoval v sedmém kole, než duel zastavil ringový.

Jonathan Rice

Nejdříve si hlavní sudí Benjy Esteves myslel, že se to stalo po nechtěném střetu hlav, ale po následné kontrole záznamu potvrdil, že cut se stal po tvrdém úderu . Zápas tak skončil technickým KO ve prospěch domácího Američana, který si připisuje třetí výhru v řadě.

„Udělal jsem to znovu. Dokázal jsem porazit dalšího neporaženého boxera. Jsem v pozici, kdy nemusím shánět soupeře, ale soupeři mě. Tohle vítězství je pro mě nesmírně důležitý a snad si všichni všimnou, že jsem tady“. Řekl Jonathan Rice.