Vémola knockoutoval Langera a obhájil titul!

Karlos VémolaČeský Terminátor Karlos Vémola nedal Pavolovi Langerovi sebemenší šanci a sestřelil jej už po sedmi vteřinách zápasu! Vyhráli také Mazúch, Gogoladze, Legierski a bývalý šampión Buchinger. Kompletní výsledky v článku!

Oktagon s pořadovým číslem 47 nabídl celkem 11 duelů a bylo se rozhodně na co koukat. Turnaj otevřel maďarsko-egyptský duel ve střední váze, ve kterém Ahmed Sami už v prvním kole ukončil Adama Horvatha. Britská zápasnice Megan Morris utáhla ve třetím kole slovenskou válečnici Veroniku Smolkovou a zapsala si tak vítězný debut v české organizaci.

V bantamové váze se poprvé v Oktagonu představil také Gruzínec Beno Adamia vybodoval favorizovaného amerického bijce Gustava Lopeze. Vítězně se po dvou letech vrátila slovenská fighterka Lucia Szabová, když v rámci pravidel underground porazila na body švédskou zápasnici Alexandru Andersrod. První polovinu turnaje uzavřel výhrou Matouš Kohout, který dokázal na body porazit Slováka Roberta Pukače.

Matouš Kohout vs Robert Pukač

Hlavní kartu otevřel duel ve velterové váze Lukasz Siwiec vs Amiran Gogoladze. Vyrovnanou bitvu nakonec na body vyhrál gruzínský zápasník a připsal si druhou výhru v řadě. Tvrdou a krvavou bitvu předvedli ve střední váze Slovák Marek Mazúch a Němec Jaime Cordero. Zápas byl nahoru dolu a oba si sáhli na dno. Nakonec ve třetím kole poslal Mazúch svého soupeře k zemi, kde ho také dokončil a vyhrál i druhý letošní duel.

Marek Mazúch vs Jaime Cordero

Dvojka lehké váhy Mateusz Legierski dokázal jasně vybodovat slovenského bojovníka Karola Ryšavého a v organizaci Oktagon si připsal již sedmou výhru v řadě a chce titul. V těžké váze dominoval třiatřicetiletý polský tvrďák Adam Palasz, když jednoznačně vybodoval Francouze Sofiane Boukichoua.

Mateusz Legierski vs Karol Ryšavy

V hlavní předzápase večera se představili v lehké váze bývalý dvojnásobný šampión ze Slovenska Ivan Buchinger a český bijec Jakub Dohnal. Buchinger v zápase jasně dominoval a ve druhém kole Dohnala ukončil a připsal si druhé letošní vítězství v řadě po loňské porážce s Losene Keitou.

Ivan Buchinger vs Jakub Dohnal

Do hlavního zápasu večera přišel obhajovat titul v polotěžké váze úřadující šampión Karlos „Terminátor“ Vémola a do cesty se mu postavil prozatímní šampión ze Slovenska Pavol Langer. Bitva však skončila dřív než začala a Vémola knockoutoval Langera po sedmi vteřinách zápasu a obhájil titul!

Karlos Vémola vs Pavol Langer


Střední váha
Ahmed Sami 🇪🇬🆚🇭🇺 Adam Horváth
1. kolo TKO

Catchweight 60kg
Megan Morris 🇬🇧🆚🇸🇰 Veronika Smolková
3. kolo SUB

Bantamová váha
Beno Adamia 🇬🇪🆚🇺🇸 Gustavo Lopez
Na body

Underground
Lucia Szabová 🇸🇰🆚🇸🇪 Alexandra Andersrod
Na body

Velterová váha
Matouš Kohout 🇨🇿🆚🇸🇰 Robert Pukač
Na body

Velterová váha
Amiran Gogoladze 🇬🇪🆚🇵🇱 Lukasz Siwiec
Na body

Střední váha
Marek Mazúch 🇸🇰🆚🇩🇪 Jaime Cordero
3. kolo TKO

Lehká váha
Mateusz Legierski 🇵🇱🆚🇸🇰 Karol Ryšavy
Na body

Těžká váha
Adam Palasz 🇵🇱🆚🇫🇷 Sofiane Boukichou
Na body

Lehká váha
Ivan Buchinger 🇸🇰🆚🇨🇿 Jakub Dohnal
2. kolo TKO

Polotěžká váha
Karlos Vémola 🇨🇿🆚🇸🇰 Pavol Langer
1. kolo KO