Wood zničil Warringtona a obhájil titul!

Leigh Wood vs Josh WarringtonÚřadující šampión pérové váhy Leigh Wood zdemoloval v sedmi kolech krajana Joshe Warringtona a obhájil standardní světový titul organizace WBA! Video v článku!

7.10.2023 – Sheffield Arena, Sheffield, VB
Pérová váha
Leigh Wood 🇬🇧🆚🇬🇧 Josh Warrington
7. kolo TKO

Pětatřicetiletý úřadující šampión WBA a světová jednička pérové váhy Leigh-thal“ Leigh Wood (28-3-0, 17 KO) získal zpět standardní pás WBA letos v květnu, když dokázal na domácím galavečeru v Manchesteru vybodovat mexického boxera Mauricia Laru, který jej v únoru překvapivě ukončil v sedmém kole.

Dnes ho čekala první obhajoba a do cesty se mu postavil bývalý světový šampión „The Leeds Warrior“ Josh Warrington (31-3-1, 8 KO). Duel začal hodně zostra a oba bijci si nic nedarovali zadarmo a byl to právě Warrington, který byl v duelu agresivnější a šampiónovi dělal problémy.

V sedmém kole ringový sudí Michael Alexander strhl Warringtonovi bod za údery do zátylku. To ho však nezastavilo a dál tlačil a měl zápas pod kontrolou. Nicméně na konci kola vytasil Wood několik tvrdých úderů a poslal Warringtona tvrdě k zemi. Ten se sice ještě postavil, ale byl silně otřesen a rozhodčí duel správně ukončil.