Alimkhanuly vs Gualtieri o pásy WBO a IBF!

Janibek Alimkhanuly vs Vincenzo GualtieriSjednocující souboj dvou neporažených šampiónů střední váhy Janibek Alimkhanuly vs Vincenzo Gualtieri se bude konat již za týden na galavečeru v Texasu!

14.10.2023 – FBC Center, Texas, USA
Střední váha
Janibek Alimkhanuly 🇰🇿🆚🇩🇪 Vincenzo Gualtieri
Přímý přenos na ESPN+

Neporažená kazašská trojka a světová sedmička „Qazaq Style“ Janibek ALIMKHANULY (14-0-0, 9 KO) a neporažená německá jednička a světová osmička „Il Capo“ Vincenzo GUALTIERI (21-0-1, 7 KO) se utkají ve dvanáctikolové sjednocující bitvě o světové tituly organizací WBO a IBF!

Třicetiletý kazašský boxer Janibek Alimkhanuly získal plnohodnotný světový titul organizace WBO loni v listopadu, když na galavečeru v Las Vegas jasně vybodoval 118:110 a 2x 116:112 britského šampióna Denzela Bentleye. Letos v květnu titul úspěšně obhájil jasnou výhrou nad Kanaďanem Stevenem Butlerem, kterého knockoutoval ve druhém kole.

Nyní má před sebou druhou obhajobu a již za 7 dní se mu do cesty postaví neporažený šampión organizace IBF Vincenzo Gualtieri. Třicetiletý německý boxer drží světový titul teprve od letošního července, kdy na domácím galavečeru s přehledem vybodoval 117:109 a 2x 116:110 brazilského boxera Esquivu Falcaa.

Janibek Alimkhanuly vs Vincenzo Gualtieri