Dnes: Ljungquist vs Muller o pás IBF!

Kem Ljungquist vs Johnny MullerNeporažený dánský šampión těžké váhy Kem Ljungquist a jihoafrický vyzývatel Johnny Muller se dnes střetnou o Mezinárodní titul IBF! Video v článku!

DNES – Arena Naestved, Naestved, Dánsko
Těžká váha
Kem Ljungquist 🇩🇰🆚🇿🇦 Johnny Muller
Souboj o Mezinárodní titul IBF

Neporažená dánská jednička Kem LJUNGQUIST (15-0-0, 9 KO) a Jihoafrická trojka „The Hurricane“ Johnny MULLER (23-10-2, 14 KO) se dnes večer střetnou na galavečeru v Dánsku v dvanáctikolové bitvě o Mezinárodní titul organizace IBF!

Vážení
Kem Ljungquist: 109,3 kg (5.5.2023 – 110,5 kg)
Johnny Muller: 103 kg (10.12.2022 – 90,6 kg)

Třiatřicetiletý dánský boxer Kem Ljungquist má na svém kontě skalp českého boxera Dominika Musila, kterého před čtyřmi lety jasně vybodoval. Letos v květnu získal Mezinárodní titul organizace IBF, když na domácím galavečeru ukončil ve třetím kole makedonského boxera Sefera Seferiho (25-4-1, 23 KO).

Dnes má před sebou první obhajobu a do cesty se mu postaví dvaatřicetiletý jihoafrický boxer Johnny Muller, pro kterého to bude teprve druhý duel kariéry v těžké váze. Muller za poslední tři roky odboxoval pouze tři zápase se stejným soupeřem Akani Phuzim. Dvakrát vyhrál a naposledy v prosinci prohrál. Dnes je v pozici, že se nepředpokládá, že by nějak mohl ohrozit domácího boxera a Ljungquist by měl pohodlně titul obhájit.

Kem Ljungquist vs Johnny Muller