Dnes: Ramirez vs Smith v Las Vegas!

Gilberto Ramirez vs Joe SmithMexický boxer Gilberto Ramirez a americký boxer Joe Smith se dnes střetnou v bitvě, která bude pro oba bývalé šampiónem debutem v křížové váze! Video z vážení v článku!

DNES – Las Vegas, USA
Křížová váha
Gilberto Ramirez 🇲🇽🆚🇺🇸 Joe Smith
Přímý přenos na DAZN

Mexická jednička a světová trojka „Zurdo“ Gilberto RAMIREZ (44-1-0, 30 KO) a americká dvojka a světová patnáctka Joe SMITH (28-4-0, 22 KO) se utkají ve dvanáctikolové netitulové bitvě, která bude pro oba bývalé šampiónem debutem v křížové váze!

Vážení
Gilberto Ramirez:
Joe Smith:

Dvaatřicetiletý mexický boxer Gilberto Ramirez držel v minulosti světový titul v super střední váze a až do loňského roku měl na svém kontě 44 vyhraných duelů v řadě. Ježe přechod do polotěžké váhy mu nevyšel podle představ a v titulové bitvě nestačil na úřadujícího světového šampióna Dmitry Bivola, který jej na konci minulého roku jasně vybodoval.

Dnes se zkusí přesunout ještě výše a to křížové váhy a jeho soupeřem bude bývalý světový šampión polotěžké váhy, třiatřicetiletý americký boxer Joe Smith. Američan držel světový titul organizace WBO a loni v červnu se utkal ve sjednocující bitvě s neporaženým šampiónem Arturem Beterbievem.

Smith však duel vůbec nezvládl a Beterbiev jej ukončil už ve druhém kole a sjednotil tituly WBC, WBO a IBF. Nyní se vrací stejně jako Ramirez po porážce a bude to pro něj také debut v křížové váze. Duel se bude konat v Las Vegas a přímý přenos bude zajištovat DAZN!

Gilberto Ramirez vs Joe Smith