Utká se Paul s Diazem?

Jake Paul vs Nate DiazBouřlivák Nate Diaz v zákulisí galavečera Jake Paul vs Anderson Silva napadal člena týmu Jake Paulaa byl nakonec vyveden ochrankou ven z haly. Video v článku!

Pětadvacetiletý neporažený americký boxer „The Problem Child“ Jake Paul (6-0-0, 4 KO) dokázal v sobotu jasně přeboxovat legendárního Brazilce Andersona Silvu. V posledním kole dokonce poslal po tvrdém úderu Silvu k zemi. Paul se tak usadil na 218. pozici světového žebříčku křížové váhy.

Nicméně v zákulisí to vřelo. Objevil se tam totiž známý MMA zápasník UFC Nate Diaz a vyvolával potyčky. Dokonce napadl jedno z členů týmu Jake Paula. Diaze a jeho kumpány musela nakonec za haly vevést ochranka.  a jak se k celé záležitosti postavil Jake Paul?

Jake Paul vs Anderson Silva

„Nechápu co Diaz předvádí, proč se zadarmo pere s lidmi. Pojďme si to vyříkat do ringu. Vím že si trochu pomalý kámo, ale to nevadí. Pojď bojovat tam kde se má a ne na ulici. Děláš jenom ostudu“. Vyzval k boji fightera UFC Jake Paul.

Nicméně je Diaz pod smlouvou UFC a je nepravděpodobné, že by jej prezident organizace Dana White do zápasu s Paulem pustil. Nehledě na to, jakým způsobem nyní Paul boxuje a jak se zlepšil, tak by Diaz neměl příliš šancí na úspěch.