Mayweather vs Deji a Fury vs Bamba na DAZN!

Floyd Maweather vs DejiAmerický boxer Floyd Mayweather po exhibičním duelu v Japonsku bude mít za 10 dní další. Tentokrát se v Dubaji utká s youtuberem Danielem „Deji“ Olatunjim. V ringu také Tommy Fury!

Pětačtyřicetiletý bývalý šampión pěti váhových kategorií „Money“ Floyd Mayweather (50-0-0, 27 KO) našel velkou oblibu v exhibičních zápasech a letos si na své konto připíše dokonce tři. První letošní duel absolvoval v květnu, když si zaboxoval se svým neporaženým kamarádem Donem Moorem. Zápas skončil samozřejmě bez výsledku.

Následně v záři nastoupil na galavečeru japonské organizace Rizin, kde se střetl s domácím MMA válečníkem Mikurou Asakurou. Americký boxer ukončil Japonce ve druhém kole. Už před čtrnácti dny oznámil, že je v plánu  třetí letošní duel, který by se měl konat v neděli 13. listopadu na galavečeru v Dubaji.

Jadier Herrera vs Franklin Manzanilla

Nyní se v Dubaji postaví 13. listopadu k dalšímu duelu. Jeho soupeřem bude hvězda sociálních sítích Daniel Olatunji. Celý galavečer bude v duchu takových to zápasů. „The Money“ odboxoval svůj poslední oficiální profesionální duel v srpnu 2017, když se utkal s tehdejším MMA šampiónem Conorem McGregorem. Zápas nabídl poměrně hezký box a duel dle očekávání ovládl zkušenější Mayweather, který McGregora ukončil v desátém kole.

Na galavečeru se také představí neporažený třiadvacetiletý britský boxer „TNT“ Tommy Fury (8-0-0, 4 KO), který nedávno vycouval ze zápasu s Jake Paulem (6-0-0, 4 KO). Jeho soupeřem bude americký boxer Paul Bamba (5-2-0, 4 KO) a půjde spíše o ratingový zápas ve kterém je Fury velkým favoritem. Přímý přenos bude zajišťovat streamovací platforma DAZN!

Floyd Mayweather vs Daniel Deji