Usyk požádal o více času!

Oleksandr UsykÚřadující šampión organizací WBA, WBO, IBF a IBO Oleksandr Usyk by chtěl znovu boxovat spíše až v dubnu. Pokud se Fury utká v prosinci s Joshuou, tak by to tak vyšlo!

„Mluvil jsem s Usykovým manažerem Egisem Klimasem a dohodli jsme se, že sjednocující duel by se konal až na konci prvního čtvrtletí následujícího roku. Usyk požádal, aby se duel nekonal dřív, protože chce po těžké přípravě a zápase s Joshuou strávit více času se svou rodinou“. řekl americký promotér Bob Arum.

A dodává „Osobně příliš nevěřím, že se Tyson s Joshuou v prosinci utkají. Pokud se to však stane realitou, datum zápasu o všechny tituly by se konal spíše na konci dubna. Každopádně Tyson určitě v prosinci boxovat bude a bude obhajovat světový titul“. Uzavřel šéf stáje Top Rank.

Joshua vs Fury

Jednání ohledně duelu mezi Tysonem Furym a Anthony Joshuou jsou v plném proudu a ve hře jsou celkem 3 termíny. Tyson Fury nabízí dva sobotní termíny a to 26. listopadu a 3. prosince. Naopak tým Anthonyho Joshuy preferuje pozdější termín 17. prosince. Nicméně Tým světového šampióna nechce z navržených termínu slevit a bere je jako zásadní.

Oleksandr Usyk