Canelo a McGregor vydělávají nejvíce!

Canelo - McGregorČasopis Forbes zveřejnil nejlépe placené sportovce světa. Nejvíce vydělávajícím boxerem je Saul Alvarez. Z MMA se v žebříčku drží pouze Conor McGregor, který aktuálně ani nezápasí!

Dvaatřicetiletý mexický boxer „Canelo“ Saul Avarez (57-2-2, 39 KO) se umístil na osmém místě seznamu nejlépe vydělávajících sportovců světa podle časopisu Forbes. Je tak nejvíce vydělávajícím boxer současnosti. Mexický boxer za posledních 12 měsíců vydělal 90 miliónů dolarů. V minulosti se na předních příčkách výhradně držel Floyd Mayweather a Manny Pacquiao.

Saul Alvarez

Na seznamu se umístili ještě dva boxeři. Na 18. místě se umístil úřadující světový šampión těžké váhy Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) s celkovým výdělkem za poslední rok 62 miliónů dolarů. Posledním boxerem v žebříčku na 46. místě s výdělkem 38 miliónů dolarů kontroverzní Jake Paul (5-0-0, 4 KO).

Conor McGregor

Jediným zástupcem MMA je čtyřiatřicetiletý bývalý dvojnásobný šampión UFC Conor McGregor. Irský fighter vydělal za loňský rok celkem 43 milionů dolarů a je tak na pětatřicáté pozici. Nikdo jiný z MMA se do žebříčku nevešel.

Jake Paul

Žebříčku vévodí fotbalisti a basketbalisti. Prvním v žebříčku je opora francouzského fotbalového klubu Paris Saint-Germain Lionel Messi s výdělkem 130 miliónů dolarů. Druhý v pořadí je basketbalista LeBron James s výdělkem 121,2 miliónů dolarů. A třetí je s výdělkem 115 miliónů dolarů hvězdný fotbalista Cristiano Ronaldo.

Lionel Messi