Zhang se po porážce vrátil do tělocvičny!

Zhilei ZhangČínská jednička Zhilei Zhang se po porážce s Filipem Hrgovičem vrátil do přípravy a do konce roku by se měl postavit do ringu. V hledáčku ho má i Anthony Joshua!

Devětatřicetiletá čínská jednička „Big Bang“ Zhilei Zhang (24-1-1, 19 KO) svedl 20. srpna parádní eliminační bitvu s favorizovaným Chorvatem Filipem Hrgovičem (15-0-0, 12 KO). Ačkoliv zápas kontroverzně prohrál na body 113:144 a 2x 112:115 tak na svůj věk boxoval velmi dobře.

Zhilei Zhang

Nyní se vrátil do přípravného kempu a připravuje se na další zápas. V ringu bychom měli čínského sympaťáka vidět na konci roku. Soupeře by měl být znám v následujících týdnech. Na příští rok je Zhang v hledáčku také bývalého světové šampióna Anthonyho Joshuy.

Zhilei Zhang

„Na příští rok plánujeme pro Anthonyho 4 duely a máme také vybrané potencionální soupeře. Máme v hledáčku Dilliana Whyta, Filipa Hrgoviče, Otto Wallina a Zhilei Zhanga. Zhang mě hodně překvapil svým výkonem překvapil a ukázal, že patří mezi světovou špičku“. Řekl britský promotér Eddie Hearn.

Zhilei Zhang