Usyk: Chci bojovat s Furym, ale musím se utkat s Duboisem!

Oleksandr Usyk vs Daniel DuboisÚřadující šampión těžké váhy Oleksandr Usyk si uvědomuje, že celý svět chce vidět sjednocující bitvu s Tysonem Furym, bohužel se nyní musí nejdříve utkat s Danielem Duboisem!

26.8.2023 – Vratislav, Polsko
Těžká váha
Oleksandr Usyk 🇺🇦🆚🇬🇧 Daniel Dubois
WBA super, WBO, IBF a IBO

Neporažená ukrajinská jednička a světová dvojka Oleksandr USYK (20-0-0, 13 KO) a britská čtyřka a světová sedmička „Dynamite“ Daniel DUBOIS (19-1-0, 18 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světové tituly WBA super, WBO, IBF a IBO!

„Celý svět chce, abych bojoval s Furym, protože každý chce vidět souboj dvou šampiónů a dvou neporažených boxerů. Já to chci samozřejmě taky jako nic jiného na světě. Nemyslím si, že teď budu bojovat se špatným Britem, ale je to tak. V cestě mi stojí Daniel Dubois a já se s ním musím utkat. Je povinný vyzývatel a já si nevybírám“ Říká Usyk

„Myslím, že je Fury jako člověk skvělý chlap, skvělý otec a jako sportovec je také skvělý. Jediné, na co si můžu stěžovat, je, že moc mluví a málo dělá. Všichni čekají na souboj Fury-Usyk a už nikdo nechce poslouchat výmluvy, musíme to konečně udělat“. Pokračuje šampión

„Ale Duboise rozhodně nepodceňuji, respektuji ho a chovám se k němu jako ke všem mým předchozím soupeřům. Dělám úplně stejnou práci, trénuj co nejtvrději a udělám vše pro to, abych předvedl ten nejlepší možný výkon a obhájil pásy“. Dodává ukrajinský boxer.

Oleksandr Usyk vs Daniel Dubois