Ngannou potvrdil Mike Tysona jako trenéra!

Francis Ngannou a Mike TysonV minulých týdnech prohlásil legendární šampión těžké váhy, že by se nebránil opětovné spolupráci s bývalým šampiónem UFC. Ngannou nyní oficiálně potvrdil, že Mike Tyson bude jedním z trenérů!

28.10.2023 – Saúdská Arábie
Těžká váha
Tyson Fury 🇬🇧🆚🇨🇲 Francis Ngannou

Legendární šampión těžké váhy „Iron“ Mike Tyson již v minulosti kamerunskému bijci pomohl, když se Francis Ngannou připravoval na zápas MMA. V minulých týdnech prozradil, že by se opětovné spolupráci nebránil. „Fury je samozřejmě velký favorit, ale v těžké váze se může stát cokoliv. Ostatně když Ngannou zasáhne velmi tvrdě, může to být hodně zajímavé. Možná bych mu mohl trochu pomoci, líbí se mi ten nápad“ Komentoval před necelými dvěma týdny duel a případnou účast v kempu Kamerunce Mike Tyson.

Nyní Francis Ngannou oficiálně potvrdil, že se sedmapadesátiletý bývalý americký boxer Mike Tyson stane součástí jeho týmu jako jeden z trenérů a bude ho připravovat na debut v profesionálním boxu.

Čtyřiatřicetiletý neporažený úřadující šampión těžké váhy organizace WBC „The Gypsy King“ Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) se 28. října střetne v očekávaném duelu s bývalým šampiónem UFC a nyní zápasníkem organizace PFL „Predatorem“ Francisem Ngannou, pro kterého to bude debut v profesionálním boxu. Duel je vypsán na 10 kol a samozřejmě se nebudu boxovat o světový titul, protože Ngannou nefiguruje v žebříčku organizace.

Francis Ngannou